Perfektní svatební den

Užít si krásný svatební den je rozhodně první položka na seznamu toho, co musíte udělat. Za svatbou je ovšem mnoho práce a věcí, které se musí zařídit, aby byl váš den krásný, skvělý a nezapomenutelný. Jak se říká, vždy se něco pokazí, jinak by to nebyla snad ani velká akce! Kde ale při přípravách začít? Měl by to být seznam hostů, shánění místa, skvělé cukrárny nebo snad řešení šatů a doplňků? Každý začíná úplně někde jinde – někdo se rozhodne nejdřív pro počet hostů, jiný pár si vybere místo obřadu a hostiny. Někdo raději zaúkoluje agenturu, která vyřeší všechno za něj a postará se i o průběh svatebního dne. To, co za vás ovšem nikdo nevyřeší, to je výběr a zkoušení šatů.

nádherné šaty

Přijďte do krásného salonu Zoryana Stekhnovych Paris, kde budete doslova v ráji šatů – a to jak těch svatebních, tak i společenských. Nemusí si zde tedy vybrat jen nevěsta, ale i svědkyně, maminky či družičky. Zvlášť jestli chcete mít vše hezky sladěné, můžeme vám pomoci.

A pro jaké svatební šaty byste se rozhodla? Zde na vás čeká originál vedle originálu, a můžete mít nádherné, doslova princeznovské s obrovskou sukní, nebo úplný opak, který vás krásně obepne a hezká sukně bude jen dole. V nabídce budou krásné krajkové svatební šaty, nebo tradiční jen s krajkovými či jinak zdobenými rukávy. A pokud byste si nemohla vybrat, je možné vytvořit i šaty na míru.

svatba snů

Dokonce i ve výprodeji najdete nádherné kousky, které se pyšní svým ladným provedením. Výjimkou nejsou ani šaty řeckého stylu, které jsou poslední dobou tolik oblíbené – jsou totiž velmi elegantní, vzdušné a příjemné na nošení, zvlášť v letních měsících.

s tylovou sukní

Někdo ovšem miluje spíše tyl či satén, jedná se o látky, které se skvěle doplňují, ale satén funguje skvěle i sám o sobě. Můžete být jako nádherná víla, kolem které vlaje tylová sukně. Váš den D musí být přesně podle vašich představ, a ty vám vyplníme.

About the author