Připravte se na léto

Zatímco v zimě se neustále balíme do vrstev a stejně je nám kolikrát chladno, v létě bychom ze sebe nejraději strhali vše, kromě spodního prádla. Plně rozpálené slunce sice krásně zbarví naši kůži a vyšisuje vlasy, ale může i ublížit. Úpal, úžeh, bolesti hlavy, pokožka mastná od přemíry potu. Ať už muži, nebo ženy, všichni s radostí využíváme doplňků, které nás chrání, ale stejně tak chceme jako vždy vypadat co nejlépe. Co si tedy všechno pořídit na nadcházející léto?

pár na pláži

Ochrana očí

Ochrana očí před silným UV zářením je v létě naprosto nezbytnou součástí výbavy na procházku, výlet, nebo jen práci na zahradě. Vybírat můžeme z pestré škály slunečních brýlí https://luxbryle.cz/cs/ pro muže i ženy. Je důležité zvolit takové, které nám tvarem sednou k obličeji a zároveň jednoduše doplní nás outfit. Nesmíme však zapomínat na jejich hlavní funkci a tou je ochrana našich očí. Vyplatí se tedy hledat a koupit sluneční brýle u obchodníka se zaměřením právě na prodej brýlí, který nabízí jen to nejkvalitnější zboží. Například internetový obchod LuxBrýle nabízí výběr ze slunečních, dioptrických, ale také pro řidiče nezbytných polarizačních brýlí.

Pozor na úpal

Zakrýt si hlavu před horkými, všudypřítomnými slunečními paprsky je rovněž velmi důležité. Pokrývek hlavy je na trhu spousta a každý si tak může zvolit takovou, která se hodí k jeho stylu. Kšiltovky, slamáky, klasické klobouky. Důležitý je účel a tím je právě vaše bezpečí.

žena se slunečními brýlemi

Nohy v suchu

Otevřená obuv je v létě velmi důležitá, protože právě v tom horku potřebují vaše nohy dýchat. V uzavřené obuvi se totiž začnou potit a při dlouhodobém nošení může vzniknout dokonce i plíseň. Žabky, sandály, nebo nazouváky jsou ideálním obutím s nepřetržitým větráním.

Prodyšné oblečení

V létě více než kdy jindy je nutné nosit oblečení z materiálu, který dýchá a pustí k vaší kůži čerstvý vzduch. Ačkoliv obtažené kraťase mohou působit sexy, nejsou zrovna praktickým oděvem, a mohou nadělat více škody než užitku.

About the author