Vztahy a růžové brýle

Pokud je něco, co je rozhodně velmi pěkné a to vždy, pak je to začátek vztahu. Dva lidé spolu tráví maximum času, těší se jeden na druhého, plánují společné aktivity apod. Právě na začátku vztahu je důležité, aby spolu dva lidé trávili maximum času a aby se poznali a rozhodli se, zda spolu budou i nadále nebo naopak nikoliv.

Ze začátku má ale člověk růžové brýle. Nevidí chyby toho druhého. Dané chyby vyjdou na povrch až časem a může se klidně stát, že si budete sami říkat, pro koho jste se to rozhodli a zda jste náhodou neudělali chybu, když jste danému člověku dali šanci. Bohužel je mnoho věcí, které opravdu člověk ze startu nevidí a je to velká škoda.

růžové brýličky

Samozřejmě se může stát, že si i po několika měsících vztahu budete stále myslet, že je daný člověk perfektní a že nemá žádnou chybičku. Možná, že jste ještě nedošli do fáze, kdy jste se nad daným člověkem zamysleli a to konkrétně nad jeho vlastnostmi. Je ale možné, že vám daný člověk prostě sedí a opravdu nedělá nic špatného. Něco takového se ale vidí již málokdy.

Je ale mnohem větší pravděpodobnost, že si začnete s člověkem, u kterého opravdu najdete něco, co vám vadí. Říká se, že člověk by se měl naučit žít s daným člověkem tak, jak je a to i s chybami. Je ale mnoho lidí, kteří něco takového neumí a ani se to nechtějí naučit. Takoví lidé poté mnohdy člověka neustále na jeho chyby upozorňují. Je jedna věc, kterou je potřeba si zapamatovat. Opravdu každý má chyby a nikdo není perfektní.

růžové brýle

Jestliže vám vaše drahá polovička pořád něco vytýká a vy na dané osobě také vidíte jeho chyby, rozhodně se je nebojte danému člověku přehodit a to i přesto, že něco takového jste nikdy nedělali. Upozorněte jej na to, že také není perfektní, aby si to také uvědomil. Nemusíte být jen vy těmi, kteří jsou neustále uráženi.

Nebojte se za sebe bojovat. Nikdo není bez chyby.

About the author