Ubytování ve spojení s přírodou

Hledáte vhodné místo, kde byste mohli bydlet? Bytové domy jsou pro vás moc uzavřené a na postavení klasického domu nemáte dostatek financí? Splňovat všechny podmínky k tomu, aby vám dali hypotéku, je dost náročné. Hlavně, když žijete sám nebo jste mladý pár, který nemá nic našetřeno. V dnešní době to není jednoduchý a nemovitosti stále stoupají a mají tvrdší podmínky na získání hypotéky. Zkuste bydlet jinak. Mobilní domy jsou v dnešní době velice rozšířené a jejich vzhled už nepřipomíná karavan. Jsou to moderní a velmi vkusné domy. Jejich výhodou je že nemusíte dům usazovat na stavební pozemek a nepotřebujete ani základovou desku. Stačí vám klidně zahrada a část zpevnění půdy, na kterou se položí betonové dlaždice a na ně se dům usadí. Můžete být ve spojení s přírodou.

spojení s přírodou

Mobilní domy nejsou tak nákladné a jejich pořizovací cena je nižší než u klasických domů. Jen si představte, na kolik vás vyjde koupě pozemku a stavba domu pro čtyřčlennou rodinu. Je to spousta peněz.

hodně peněz

Představíme si jeden z domů, abyste měli přehled. Mobilní dům DESIGN LOUNGE https://www.lavarohouse.cz/.

patří do naší top řady. Venkovní fasáda je dělaná z modřínu rhombus. Dá domu krásný elegantní styl. Dům je vytápěný elektrickými radiátory a ohřev vody je přes bojler. Stěny v domě jsou ze sádrokartonu natřeny na bílo a je udělaná laminátová podlaha šedé barvy se vzorem dřeva. Strop zdobí dřevěné trámy. Celková rozloha obytné plochy je padesát celých čtyři metry čtvereční. Na délku má dům dvanáct metru a na šířku čtyři celé dva metry. Dům je k celoročnímu užívání. Dá se napojit na elektrické i vodovodní sítě. Dům je již vyroben a uskladněn na naší pobočce Vestec, kde ho můžete vidět. Pořizovací ceny najdete na našich stránkách.

Mobilních domů máme hodně, stačí si jen vybrat. Neváhejte a přijďte se k nám podívat. Máme v České republice tři pobočky.

About the author