Teleskopická tyč

Jestliže jste vlastníky bazénu, pak s ním určitě také potřebujete manipulovat. Pro snadnou manipulaci a to nejen s bazénovými vysavači či síťkami nebo při jiné běžné údržbě, vám pomůže teleskopická tyč.
Ty jsou složeny z prodloužené ruky a díky tomu je umožněno přistupovat ke všem místům v samotném bazénu. Podle velikostí a v neposlední řadě také podle zatížení, si můžete v široké nabídce, která se v dnešní době nachází na trhu, vybrat teleskopickou tyč Chlorito, která pro vás bude tou nejvhodnější.

kraj <a href=http://www.hadex.cz/_10antenypokoj-anteny-a-prislusenstvi-anteny-teleskopicke/ bazénu“ src=“https://resla.cz/wp-content/uploads/img_a351017_w1699_t1565778995.jpg“ style=“max-width: 69%; max-height: 69%;“>

Není se třeba ničeho obávat, jelikož všechny tyče jsou totiž opatřeny koncovkou, která slouží pro upevnění kartáče nebo síťky, se kterými zrovna potřebujete pracovat. Díky povrchu, který je jemný, se tyče velmi dobře drží a při manipulaci pod vodou ani nekloužou, což jistě každý ocení.
K teleskopické tyči lze také sehnat velkou spoustu doplňujících nebo také náhradních dílů. Kdyby tedy náhodou došlo k nějakému poškození či ztrátě určité části teleskopické tyče, pak tyč nemusíte vyhazovat. Díly lze snadno dokoupit.
Pokud se rozhodnete po nabídce na trhu podívat, určitě budete jen žasnout, kolik věcí se dá vlastně sehnat.

skok do vody

Jestliže existuje taková tyč, která je naprosto vhodná, pak je to ta, která má 3 – 6 m a v neposlední řadě také zesílenou stěnu. Nejedná se ale o teleskopickou tyč, která by byla standardní. Je navíc dvoudílná a naprosto vhodná pro údržbu. Tloušťka stěny se pohybuje okolo 1 milimetru.
Opravdu se jedná o nezbytnou součást příslušenství k bazénu. Jestliže působí kolmá síla na zámek této tyče, tyč nemá problém odolat přítlaku, který má až 65 kg. Pokud dojde ale k překročení zatížení, může dojít k prokluzování závitu od zámku.
Nebojte se si tuto tyč pořídit i vy, pokud ji ještě doma nemáte. Sami uvidíte, že se jednalo o to nejlepší rozhodnutí, které jste mohli učinit.
Vzhůru do toho.

About the author