Opět krásná za pomoci přírodního preparátu

Toužíte po krásném a hustém obočí jako mívají některé vyzývavé modelky? Už dávno jste nad tím mávla rukou, že takové si prostě nevybudujete? My vás ujišťujeme, že všechno je možné, a i vy se můžete cítit jako „modelína“ se smyslným pohledem, který rámuje krásné a husté a dokonce i růst obočí přirozené obočí! Na dostupném trhu totiž už delší dobu existuje růst obočí https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html a je k mání přírodní a ručně míchané sérum pro růst řas a obočí. Sérum se skládá z aktivních rostlinných látek, a je proto vhodné i pro velmi citlivé oči.

tmavé obočí

Jeho použití je velmi jednoduché a zabere vám jen pár minut při ranní hygieně. Sérum je balené jako bývá řasenka, takže lehce manipulujete kartáčkem, kterým si nanášíte výživný roztok na obočí. A za pár týdnů po pravidelném používání už začínáte zjišťovat bohulibé výsledky! I když maximálních výsledků dosáhnete při pravidelném používání po dobu t ř í m ě s í c ů. Co to jsou tři měsíce proti naší délce života? Myslím, že většina žen této skvělé nabídky využije, obzvláště ty ženy, které upřednostňují přírodní preparáty a chemii daly rázně červenou stopku!

husté obočí

Sérum pro růst řas a obočí obsahuje spoustu klíčových složek, které jsou bohaté na rostlinné proteiny, jenž posilují a obnovují jak řasy, tak i zmiňované obočí. Aminokyseliny zase vyživují a pomáhají předcházet jejich vypadávání a narušení.

Ricinový olej podporuje růst a vitalitu. Obsahuje kyselinu ricinoleovou, jenž zachovává naše znovu narostlé brvy krásně vyživené, a hlavně i hydratované, takže předchází jejich lámání.

Už jste slyšeli pojem t e k u t é z l a t o ? Pak právě pro jeho účinky se tak přezdívá arganovému oleji, který zažívá zvláště v poslední době doslova a do písmene obrovský bum! Senzačně zpevňuje a tím brojí proti jejich vypadávání. Další důležitou složkou je biotin, který napomáhá k růstovému cyklu. A jako poslední jmenujme kofein, který, jak známo, prokrvuje pokožku a působí jako trasovač dopravy živin přímo ke kořínkům řas a obočí.

About the author