Levný penzion v Českých Budějovicích.

Chystáte se navštívit jižní Čechy? Dobře děláte. Je toho tady k vidění opravdu hodně. Bude ovšem třeba sehnat ubytování. Pokud nejste nároční a netrváte na hotelu, nabízel by se levný penzion v Českých Budějovicích. Z jihočeské metropole můžete pohodlně vyrážet na výlety do širokého okolí. Projít si kouzelný Písek s jeho starobylým kamenným mostem, hrad ve Strakonicích, pohádkově krásný Český Krumlov, vyjet lanovkou na Kleť, navštívit zámek Hluboká nad Vltavou, zoologickou zahradu Ohrada, navštívit hrady a zříceniny v okolí, nebo si prostě vyšlápnout na nějaký cyklovýlet. Ubytování v centru jižních Čech má strategickou polohu, takže se vám nabízí nepřeberné množství atraktivních míst, která prostě stojí za to navštívit. Pokud budete unaveni a počasí vám bude přát, půjdete si třeba polenošit na plovárnu na Sokolském ostrově, kde si můžete zaplavat v bazénu. V případě nepřízně počasí na vás čeká návštěva Jihočeského muzea. Věřte, že dovolenkový program bude opravdu pestrý.

Hluboká

Penzion U Rudolfa, který je pro vás naprosto ideální k ubytování, se nachází blízko centra a přece stranou tak, že poskytne dostatek klidu. Má vlastní prostorné parkoviště, nemusíte si tedy lámat hlavu s parkováním a navíc si v penzionu můžete dopřát odpočinek v sauně, nebo masáž. Pokud už budete znaveni stálým ježděním a chozením, stačí si dopřát poklidné odpoledne v přilehlém parku.

Budějovice

Milí majitelé penzionu vám také nabídnou přípravu snídaně podle vašeho přání, což je opravdu lákavá představa poklidného rána bez shánění čerstvého pečiva a mazání rohlíků na pokoji. Ať už se chystáte na dovolenou s dětmi, nebo sami ve dvojici, či s partou přátel, penzion U Rudolfa vás mile překvapí, jak bezkonkurenční cenou ubytování, tak svým exkluzivním umístěním poblíž centra, takže si nezapomeňte nechat nějaký čas také na prohlídku samotných Českých Budějovic.

About the author