Hra s laserovou pistolí nikoho neomrzí


Každý z nás si představuje zábavu trochu jinak. Všichni ale toužíme po adrenalinu, napětí a akce, která jde ruka v ruce s programem, během kterého se nudit nechceme. Pokud i vy přemýšlíte nad tím, jak strávit den s vašimi přáteli nebo rodinnými příslušníky naplno, máme pro vás tip, který vás ohromí. Laser game v Praze vám nabídne dostatek prostoru k tomu, abyste se vyřádili, nasbírali mnoho vzpomínek a pobavili se tak, jak si to i přejete.

billboard-right(1)

Rezervujte si termín v Lazerfun a uspořádejte zde akci, která bude stát za to všemi deseti. Tým si můžete sestavit z libovolného množství lidí a zvolit si i arénu, ve které se pustíte do bitvy o nejlepšího hráče s laserovou zbraní v ruce.

LABYRINT A AZTÉCKÁ ARÉNA

Zda se rozhodnete pro menší arénu, jakou je ta AZTÉCKÁ nebo naopak podlehnete velkému bludišti v LABYRINTU, je zcela na vás. Připravit se ovšem můžete na historické prostředí, venkovní prostor se stromy a mnoha úkryty nebo neonové osvětlení v místnosti plné chodeb.

S vaší partou milovaných lidí si hru, kterou si sami zvolíte z nabídky užijete nejen díky jejímu adrenalinovému průběhu, ale i atmosféře, která na vás v Lazerfun čeká.

HRY PRO NÁROČNÉ, ALE I PRO DĚTI

Z pestré nabídky her si můžete rovněž vybrat, zda dáte přednost těm pokročilým nebo naopak vyzkoušíte méně náročné, které jsou vhodné i pro malé ratolesti. Celkem 11 her různé kategorie vás přesvědčí o tom, že každá návštěva v laser aréně je jiná a nabídne vám více dobrodružství, které nepochybně oceníte.

IMG_8111

PROGRAM, KTERÝ SE TĚŠÍ ÚSPĚCHU

Potřebujete si odpočinout od pracovního vytížení, stresu a velkého množství povinností, které musíte udělat? Není lepší řešení, než vydat se za zábavou právě na laser game, která se považuje za jednu z nejoblíbenějších her současnosti pro malé i velké.

A po první návštěvě se přesvědčíte o tom, že uchvátí i vás.

About the author