Akrobatický versus obyčejný sex

Ženy jsou z nějakého tajemného důvodu přesvědčené, že muži touží po jediném – odvázat se. A to nejen v životě, ale pochopitelně i při sexu, který pokud není divoký – jako kdyby ani nebyl. To je však pouze fáma, která není nijak ověřená a mnohdy smyšlená.

Muži milují otevřené možnosti a nebrání se ani jisté improvizaci, ovšem podstatně magický moment prožívají i ve chvíli, kdy sex nepodléhá žádným extrémům a je zcela obyčejný.
stydlivý pár

Experimenty v sexuálním životě

Jsou to zejména mladší muži, kteří mají chuť a touhu objevovat možnosti, které se v intimním životě nabízí a ještě je neměli šanci zažít. Zkušenosti v sexuálním životě vám přinesou i poněkud neobvyklé praktiky a třeba i inspirace v podobě erotických filmů nebo tolik známé knihy, jakou je „Kámasútra“.

Toto umění je nejčastějším důvodem k tomu, proč mají muži potřebu zkoušet nové polohy a neustále vylepšovat jejich sexuální styk. I díky akrobatickému sexu je totiž možné zjistit, do jaké míry vás něco přitahuje a způsobuje vám to tu největší rozkoš a vytoužený orgasmus.

Mnoho mužů však své touhy schovává, protože jsou si vědomi toho, že jejich partnerky nejsou tolik odvázané a netouží po tom, objevovat i sféry, které jsou netypické.

Experimentem pro vás může být i erotická masáž. Vyhledávají ji převážně muži a nutno říct, že si při ní přijdou na své. Jedná se však o nenáročný, jemný a precisní způsob procítění vášně a erotiky, která s drastickou stránkou sexuálních zkušeností nemá nic společného. A možná i díky tomu, je u mužů nesmírně populární.
muž se ženou

Klasický sex, který je i přesto neobyčejný

Žádný sex, pokud se prožije s tím, s kým chcete, není obyčejný a nudný.

Statistiky naopak dokazují, že muži dávají přednost klasice a polohám, které jsou v popředí už několik let a jsou pořád úspěšné a dostatečně uspokojující. Mužům totiž bohatě postačí, pokud cítí, že jsou s partnerkou na jedné vlně a je pro nich přirozenější, oddat se sexuálnímu styku bez nějakých pouček a zkoumaní toho, co všechno dokáže jejich tělo za kousky.

Rovněž u něho nechtějí příliš přemýšlet a rozebírat to, jak docílit toho, aby byl co nejbáječnější. Jednoduše se rádi oddají samotnému okamžiku a nechávají jeho průběh vést bez toho, aby se o to nějak speciálně přičinili.

About the author