Stroje na výrobu

Pamatuji si, jak můj přítel sháněl práci. Vůbec nemohl žádnou práci najít. Přítel je vyučený automechanik, ale taky má ekonomické vzdělání. Přítel vždycky dal hodně na vzdělání, a proto si udělal dvě školy. Myslím si, že udělal opravdu dobře. Protože učení ho hodně baví. Nicméně potom je rád, že má taky dvě školy. Takže si mohl vybírat, co bude dělat. A ze začátku dělal samozřejmě automechanika, protože říkal, že je to pak chlapská práce. Bavilo ho to, jenomže on si potom udělal něco s loktem a s kolenem, takže práci automechanika musel opustit. Dva měsíce byl přítel doma, protože se z toho psychicky zhroutil, že už nemůže dělat oblíbeného automechanika. Protože všem kamarádům a známým opravoval auta a práce měl opravdu nad hlavu, takže taky měl opravdu pěkné peníze. Po dvou měsících, co byl doma, tak se přítel rozhodl, že se koukne na internet, kde a kam shání někoho do práce.

Výroba je někdy složitá.

A taky se podíval na firmu immts.cz, která dělá průmyslové automatizace. Taky dělá výrobu jednoúčelových strojů. Víte, co to znamená výroba jednoúčelových strojů? Já jsem to nevěděla, dokud mi to přítel nevysvětlil. Výroba jednoúčelových strojů je složitý proces, kdy se vyrábí stroje na určité užívání. Tyto jednoúčelové stroje jdou potom dál do výroby nebo ke klientům, kteří si je objednali a potřebují je.

Stoje jsou někdy náročné.

A výroba jednoúčelových strojů spočívá v tom, že jsou jednodušší, protože jsou pouze určené na jednu věc. Tudíž tam není možný mix různých druhů strojů. A proto firma imtts.cz je skvělá, přítel si to oblíbil, protože je tam skvělý kolektiv. Navíc výroba jednoúčelových strojů ho baví, protože mi říká, že výroba jednoúčelových strojů je jako dělat automechanika. Víte, já se nevyznám ani v jednom takovém mužském zaměstnání, tak to nemohu posoudit, ale jsem moc ráda, že přítel je ve svém živlu a že ho práce s výrobou jednoúčelovývh strojů baví.

About the author