S teepee bude dětský pokojíček modernější

Každý rodič si přeje zařídit dětský pokoj svého dítěte do takového stylu, aby byl nejen útulný, plný barev a hraček, kam oko dohlédne, ale rovněž i v moderním designu, který nebude působit kýčovitě.

V současné době se proto upustilo od kombinování různých barev zářivého odstínu a spíše se hledí na méně výrazné barevné odstíny, díky kterým naopak vyniknou jiné dětské prvky, které do pokoje umístíte. Velmi aktuální záležitostí je právě stan, jakým je teepee pro děti Chytrá liška, který milují nejen malé ratolesti, ale svým designem je okouzlující i pro dospělé.

dětské teepee

Jestli tedy stojíte před otázkou, jak zařídit dětský pokoj (nebo ho naopak zrenovovat) tak, aby byl vkusný a nadčasový, teepee vám v něm chybět rozhodně nesmí.

Na pohlaví nezáleží

Co je na tomto prvku pro děti nepochybně báječné je to, že je ideálním doplňkem a současně hracím prostředkem pro děti bez rozdílu na pohlaví. Dovede totiž oživit prostředí dětského pokoje – ať už u malých princezen nebo uličníků, jakými bývají většinou kluci.

V sortimentu neutrálních barevných provedení nalezete několik zajímavých typů, ze kterých si můžete zvolit ten, který vám nejvíce padne do oka. A umístit si ho můžete i do pokoje vašich dětí, protože je prostorově nenáročným doplňkem, který ho nijak nenaruší, ale naopak ozvláštní.

teepee stany

Prodyšný, omyvatelný a velmi kvalitní

Indiánský stan teepee se považuje za nesmírně kvalitní i díky jeho konstrukci, která je dostatečně odolná a taktéž i potahové látce, která je snadno udržovatelná. Kromě toho, že ji lze snadno vyprat, vašim dětem zajistí i dostatek kyslíku, díky prodyšnosti a příjemnému materiálu, jakým je bavlna.

Pořiďte ho tedy i vašemu dítěti, které s ním může prožít nespočet dobrodružství a vylepšit si tak jeho hry o něco více i díky tomu, že se má kam před světem (a vámi) ukrýt. Velkou parádu totiž udělá i v době, kdy k vám domů přijdou jeho kamarádi, kteří ho třeba doma ještě nemají a hraní s ním si užijí naplno.

About the author