Rychlost – moje láska

Zimní měsíce nejsou pro jízdu na motorce moc vítané, něco jiného jsou první jarní dny a slunečné léto. Ta rychlost a s ní spojený adrenalin, to se nedá ani popsat. Určitě velká příležitost pro splnění toulek nejenom po cestách naší české země, ale třeba i po krajinách Evropy.

motorka - výlet

I když máte motorku novou, nebo jste si koupili tak zvanou „ojetinu“, občas se stane, že ji potřebujete dát do pořádku, opravit a sháníte nějaké součástky.

Například, když se vám vyskytne závada na elektroinstalaci a začnou zlobit blinkry. Když to zjistíte při jízdě, tak to je určitě velmi nepříjemné, doslova zlé. Ptáte se známých, zkušenějších, zkoušíte třeba proměřovat alternátor…

Brouzdat po internetu a hledat šikovného a rychlého opraváře (pokud možno v blízkosti), který si dokáže poradit s mnoha problémy a závadami, týkající se motorek, tak to též vyžaduje určitý čas. A když si vyhledáte prověřený a spolehlivý e-shop, který vám nabízí širokou nabídku všeho, co potřebujete pro svou motorku, hlavně náhradních dílů, tak máte doslova vyhráno.

Pokud navštívíte naše webové stránky bucekmoto.cz a pokud hledáte blinkry na moto a k nim příslušenství, tak věříme, že si v naší nabídce vyberete přesně to, co potřebujete.

led-blinkry-na-motorku

Možná máte motorku s automatem na vypínání blinkrů, stane se, že někdy nefungují dobře. Třeba se to může například při náklonu zaseknout….

V naší nabídce blinkrů podle osvětlení najdete jak blinkry na LED (+ univerzální),, tak žárovkové (+ univerzální), kouřové, homologované a nehomologované, dále kabelové adaptéry, led přerušovače, záslepky pro blinkry a další. Nabídka blinkrů a příslušenství je velká a je v přijatelné cenové nabídce.

Těch závad s elektroinstalací může být více. A hledat závadu v elektroinstalaci motorky by měl hledat převážně odborník.

Pokud budete potřebovat poradit, nebo se rozhodnete i pro servis vaši motorky, určitě se domluvíme k vaší plné spokojenosti.

About the author