Kouzelná svatba

Svatební den je velmi důležitým nejen pro samotné snoubence, ale také pro jejich rodiny. Každý si rád připomene jedinečný den, kdy byla nevěsta tou nejkrásnější, ženich nádherně upravený a všichni šťastní. Živá vzpomínka bude krásným ohledem na den, kdy jste spojili své životy v jeden a bude krásné si tyto fotografie připomenout nejen za pět, deset let, ale i třeba ně nějaké té stříbrné, zlaté svatbě.

svatební kytice

Pokud chcete zachytit veškeré emoce, krásně nazdobená auta, svatebčany i prostory oslav, jsem vám k dispozici. Jako profesionální fotograf působím již od roku 2010, takže se můžete spolehnout na mé letité zkušenosti, které se na fotkách promítnou. Většinou se pohybuji v okolí Ostravy, Opavy nebo celkově v Moravskoslezském kraji, ale pokud byste chtěli, rádi přijedu kamkoliv po republice, případně se nebráním ani cestě do zahraničí.
Ať už je vaše svatba v boho stylu, malá či velká, vždy je podstatné zachytit ty správné okamžiky. Pro novomanželské fotografie je důležité vybrat to správné místo, kde se budete cítit skutečně dobře. Trendem poslední doby je focení v přírodě. Někdo si zvolí jako místo focení les, někdo chce fotky v obilí při západu slunce. Ale toto vše závisí na vašem přání, protože i fotky ve vlčím máku mají své kouzlo, a nemusíte mít obavy, pokud se berete na radnici, dokonce i z takového úředního prostoru lze vykouzlit krásné fotky – protože v ten okamžik nezáleží na místě, ale na zachycení vašich úsměvů, dojetí a štěstí z toho, že už se to stalo a skutečně jste svoji!

dojemné okamžiky

Svatební fotograf opava dokáže zachytit i ten nejmenší detail, který se může skrývat na talíři ve sladkém baru, na cedulce “svatba” nebo třeba při tanečním sólu novomanželů. Pokud si mě vyberete, nemusíme fotit jen svatební fotky – kromě této tématiky se zabývám také rodinnými fotografiemi, newborn snímky, těhotenským focením, ale vybaven jsem i na reklamní či produktové focení.

About the author