Droga jako pomoc

Na lehké drogy je pohlíženo všelijak, většinou ale negativně. Čím je tento trend způsoben. Většinou asi pochybnými jedinci, kteří se potulují venku a máme tak zafixováno, že pokud začneme konzumovat lehké drogy, byť jen v malém množství můžeme dopadnout naprosto stejně. Řeč je samozřejmě o marihuaně, ostatní drogy nyní necháme stranou a budeme se věnovat pouze té nejoblíbenější a zdánlivě neškodné.
marihuana květ
Marihuana se stala velkým byznys, a to zejména nejen pro její omamné účinky, ale také ty léčivé. Nyní nastává velký boj mezi legislativou a nemocnými občany. Bylo totiž zjištěno, že marihuana nás může opravdu léčit, a to ve velice širokém spektru. Nejde totiž jen o to, že by pomáhala na kožní problémy, ale dokáže pomoct dokonce v rámci takové nemoci jako je rakovina. Zde jsou samozřejmě jen minimální důkazy, ale jisté náznaky jsou.
pírka u knihy
Jak ale s tímto lékem pracovat, když je ve většině zemí zakázaná. Lidé se samozřejmě bojí zneužití, vždyť stále jde o drogu. Ale to alkohol nebo nikotin jsou drogy také, dokonce i káva je droga. Sice v nadneseném smyslu, ale jako argument se to použít dá.
Nezbývá nám tedy nic jiného než si lék sami vyrobit, když nemůžeme jen tak jednoduše pohnout se zákonem. Učiněným zázrakem v tomto ohledu jsou fénixovy slzy. Možná jste o nich už slyšeli, ale taky možná ne. Jedná se o velice silný koncentrát, který pomáhá na široké spektrum nemocní. Od těch kožních až po ty imunitní. Lék je však vysoce kontroverzní, jelikož obsahuje vysokou míru THC, tedy halucinogenní látky, která navozuje příjemné stavy.
léky pod teploměrem
Na trhu sice najdeme fénixovy slzy, ale ty jsou s minimálním obsahem THC a se zvýšeným podílem jiných alkaloidů. Pokud však chceme účinný lék musí být hodnota všech látek v rostlině vyvážená. Pokud chceme nakoupit kvalitní semena rozhodně bychom neměli minout internetové obchody, které nabízejí kvalitní produkty s nízkou cennou. Rostliny jsou navíc vždy z kvalitních semenných bank, takže je kvalita vždy zaručena.

About the author