Dejte si záležet

Jste žena, která o sebe ráda dbá? Pak byste měla určitě stejně tak dobře dbát i o ty části těla, které nejsou vidět na první pohled. Mezi takové partie patří beze sporu Vaše ruce. Říká se, že upravené ruce jsou vizitkou každé ženy a je to opravdu pravda! Vždy tedy dbejte, ať máte nehty ostříhané a kůžičku kolem nich dobře ošetřenou. Nemusíte mít nutně nehty nalakované lakem na nehty a už vůbec se od Vás neočekává, že budete mít nalepené gelové nehty. Ale někomu se to může líbit. Co se tak ale zjistilo, tak mužům se obecně líbí vše, co vypadá nejvíce přirozeně.
zahřívání čajem
Samozřejmě oni nevidí to, co my ženy. Vaší úlohou je tedy i to nepřirozené jim přirozeně naservírovat tak, že oni nic nepoznají. Dávejte si pozor na to, abyste používali kvalitní krém na ruce a ty by měly být neustále hebké a něžné na omak. To je totiž to, čím se lišíme od mužů. Ti mají drsné a hrubé ruce a velmi ocení, když je mohou spojit s našimi heboučkými.

Další částí těla, která si zajisté vyžaduje Vaši pozornost jsou Vaše nohy. A to hlavně během zimních měsíců. Máme totiž tendence je zanedbávat, a to už ať se týká epilace tak i celkově hydratace. Nebojte se zainvestovat do kvalitních krémů a tělových mlék, které udrží Vaše tělo hezky vláčné a hydratované po dobu mrazivých dní. Právě ten mráz totiž naši kůži opravdu hodně vysušuje a ta pak ztrácí svůj lesk a hebkost.
ruce na kolenou

Další věcí, kterou opravdu nepodceňujte je péče o Vaše rty. Ty jsou namáhané snad za každého počasí. Kůže je na nich opravdu tenká, a tak velmi snadno podlehne nepřízni okolního prostředí. V létě je dobré si rty natírat opalovacím krémem anebo balzámem na rty s UV filtrem. V zimě naopak používejte takové balzámy, které Vašim rtům dodají hlavně hydrataci a Vy se tak vyhnete nepříjemně popraskaným koutkům. Vždy mějte na paměti, že kvalitní péče se opravdu vyplatí, když se jedná o péči pro Vaše tělo, takže se nebojte sáhnout v obchodě po něčem víc extra.


Nezařazené

About the author